IRC-Galerie

Neueste Blogeinträge

Übersicht: Blog Einträge

facebook'as sako : padrąsėk.Montag 11.01.2010 08:10 PM

dieliame ,tuščiame kambaryje,pilname žvakių,kurios vienintelis šviesos židinys,sėdime ir žiūrime vienas į kitą. nereikia žodžių , užtenka tik žvilgsnio. girdžiu tik jo kvėpavimą ir kaip stipriai plaka jo širdis , atrodo lyg norėtų išsiveržti lauk. užsimerkiu bandydama sutramdyti ašaras , bet nepavyksta , kelios nurieda skruostu žemyn. jis pasimeta.
*mano galvoje sukasi įvairiausios mintys.o viduje jaučiu baimę.
žinote kokią baimę?būti viena, bijau , kad daugiau nepamatysiu jo , kad daugiau niekada nesijausiu laiminga , kad daugiau manęs niekas nemylės, nors tiesą pasakius,nežinau ar dabar myli. nežinau ar aš myliu.kvaila nežinoti,suvokiu tai, bet taip yra,taip jaučiuosi. nežinau ar man reikia tik to jausmo,kad esu mylima ar man reikia ir jo ???
aš pasimetus.jaučiuosi akla šiame pasaulyje.blaškausi ir nieko nematau.bijau parklupti ,bijau priimti bet kokį sprendimą,bijau pasakyti 'gana' ir vėliau gailėtis , bijau pasakyti 'pabandom,nes lyg suvokiau,kad tikrai myliu' , nes galiu kankintis , kankinsis ir jis. taip palikti visko irgi negalima. nežinia mane žudo.
pasakyti noriu ačiū už begales nuostabių dalykų,kuriuos suteikei man, galėčiau juos vardinti visą naktį iki tol ,kol nušvis dangus.. bet pasakysiu ačiū už tai,kad leidai suvokti kas yra meilė. koks nuostabus jausmas , kai pilve skraidžioja drugeliai nuo kiekvieno tavo prisilietimo , kai tavo bučiniai verčia ištirpti , kad leidai suprasti , kad esu reikalinga ir ta vienintelė,ačiū,kad leidai jaustis mylima. ačiū , kad leidai mylėti tave , tikiuosi ir leisi,nes tas jausmas verčia pakilti iki debesų ir priverčia šypsotis ne tik išore,bet ir vidumi.*

Du bist noch kein Mitglied?

Jetzt kostenlos mitmachen!

Als registrierter Nutzer könntest du...

...Kommentare schreiben und lesen, was andere User geschrieben haben.