IRC-Galerie

Neueste Blogeinträge

Übersicht: Blog Einträge

prisiminimui.Sonntag 10.01.2010 01:32 PM

pavadinimas 'myliuką'

{ i¨ lietuvi¨kos galerijos. } tiesiog prisiminti,kad labai mylėjom.*prad¸ia viso to.heh.


ar prisimeni , tą pirmąjį u¸kalbinimą , kai galvojom , kad tai neduos jokios reik¨mės ateityje , kad tai eilinis praeivis , u¸kalbinantis mane. ?
ar prisimeni , tas pirmąsias sms ¸inutes , kai ra¨ydavai , norėdamas su¸inoti , ką veikia ¸mogus , kuris tau nieko nerei¨kia ir negalvojai , kad reik¨. visai , kaip a¨.
o tuos retus susitikimus , prisimeni? tuos nedrąsius , betikslius apsikabinimus. tuos rankų suspaudinimus , norint perduoti savo ¨ilumą. bet ir tada , negalvojom , kad tai ka¸kas labai svarbaus , nieko nesitikėjom.
tą pirmąjį bučkį , prisimeni? tai tik verčia nusi¨ypsoti , nes visai , kaip penkiamečiai elgėmės tą vakarą , tiek daug kikenimo ir maivymosi , dėl paprasto bučinio.
o pirmasis 'prancūzi¨kas bučinukas'? (juokas,juokas.)
bet vėliau , noras būti kartu vis didėjo didėjo ir didėjo. tada prasidėjo bemiegės naktys kartu.
prisimeni pirmąją? atrodo , tai buvo ka¸kas nepakartojamo. tada ir nesinori i¨eiti , nesinori i¨sinerti i¨ tavo rankų , kurios stipriai apglėbusios mane.
ir tie visi pirmi kartai , kelionė į Vilnių kartu , ir dar viena bemiegė naktis , bet kitur ,ir tai nerealu.
o pirmieji gulėjimai ant ¸olės , i¨sirengus ir leid¸iantis saulei bučiuoti tavo kūną, taip pat , kaip a¨ leid¸iu bučiuoti tau - manąjį. kai tavo i¨ tro¨kulio i¨d¸iuvusios lūpos , lengvai ir taip ¨velniai liečia mano kūną , tada lyg virpuliukai perbėga per nugarą.
ir kai , tau 'u¸plaukia' meilės priepoliai , tada , lyg ma¸as vaikas , i¨siilgęs mamos stipriai apkabini ir nenori paleisti , o a¨ galvoju 'o, kad tai truktų am¸inybę'. ir tas noras būti kartu , ilgai ilgai , nors ir atsibosta , bet retai , nes tada ¸inai , kad yra tas , kuris gali pabučiuoti , apkabinti , su¨ildyti , prajuokinti ir suteikti begales d¸iaugsmo. tik su kuriuo , būna taip gera ir tik dėl kurio , atitolsti nuo draugų , kaip ir a¨ , bet nesinori gailėtis , nors kartais ir tenka , bet ¸inau , kad turiu jį, turiu tą patį nuostabiausią , kuriam nepatinka , kai jį vadinu 'zuikiu puikiu' ir vadinu tyčia, kad paerzinčiau. ir tą , kurį labiausiai myliu.

Du bist noch kein Mitglied?

Jetzt kostenlos mitmachen!

Als registrierter Nutzer könntest du...

...Kommentare schreiben und lesen, was andere User geschrieben haben.