IRC-Galerie

Neueste Blogeinträge

Übersicht: Blog Einträge

- Älterer Eintrag »

*Freitag 02.01.2009 03:10 PM

Bu Kadar zor oLmamaLi ashK ? we öLüm bu Kadar özLenmemeLi ..
Bu Kadar Zormu ? AciLarini güLüshLerinde süsLemeK we bu Kadar zormuydu ? Hershey ! Keshke hep cocuK kaLsaydm Keshke hic büyümeseydim ! KeshKeLerLe yashamaK o Kadar zorKi ! O Kadar aci werioKi bu kaLbe ..
Neden hep ben!! Neden o Kadar aciLarLa boqushurKen güLmeLere inanan yaLanci insanLarin yaLanLarinin bi parcasi oLuodumKi ?!
onLar hic biLmediLer soL tarafimin acisini ! Bedenimin KirLenmishLiqiyLe tanidiLar hep ! we güLüshLerimdeKi mutLuLuqa aLdandiLar beLKide ! eet Ben hayati ipLemeyen ben! iLk defa gözyashLarimi bu Kadar derinden hissediorum ! we eLLerimi bu Kadar soquK! yüreqimin sicakLiqi biLe yetmiodu eLLerimi isitmaya !!
we en Kötüsü de Kimse yoKtu yanimda hemde hicKimse ! Bu Kadarmi ? MutLu gözüKüodum SanirimKi KimseLer yoKtu yanmda ! we o büyüK ciLgin ashKLar we ashiKLar! dünKü ashKLarinin büyüKLüqünü bugünKü kahpenin Koynunda DindirebiLeceK Kadar sewen ashiKLar !!!
Yüreqim bi diLe geLsede anLatsa Sana bunLari ! BekLemenin asLinda öLümden zor oLduqunu! we önemLisi! Göründüqüm gibi oLmadiqimi.. ama sen nerden biLebiLirsinKi bunLari ben senin gözünde Sadece HayLazdan ibaretKen Nerden biLebiLirsinKi eLLerimin soquKLuqunu weya nerden hissedebiLirsinKi YüreqimdeKi ateshi ..
we Shimdi seLpak arasi oLmush ashKLarn sonu oLmayan hicKirikLarn we imkansiz ASHKLarin sesi beLkide bu ..
Ben her Sabah Sana uyanirKen Nerden biLebiLirdimKi Sen her sabah yeni bi iLishKinin zaferini kutLadiqini we ben sensiz günLere ah oKurKen Senin benLi günLere Lanet oKuduqunu !!!
Ah Benim Yazisiz Kaderim! Ben Sewdim Hemde coK !! feryatLarim Sanadami wardi ? BiLmem ama .. öLüm bana wardi Bu gece !!
&&...
öLüm özLenebiLeceK Kadar güzeL bisheymiydi anne ?!!! Affet !! Annem !! Sana LayiK bi Kiz oLamadim ..

Du bist noch kein Mitglied?

Jetzt kostenlos mitmachen!

Als registrierter Nutzer könntest du...

...Kommentare schreiben und lesen, was andere User geschrieben haben.